Практикум з мови тіла

анна чаплигіна практикум з мови тіла

Про практикум

Наше тіло розповідає оточенню, що ми думаємо про нього, але в першу чергу, що ми думаємо про себе. Щоразу, коли ми стикаємося з будь-якою новою людиною і нам одне від одного щось потрібно, ми, як тварини, несвідомо, зчитуємо — підкорятися чи домінувати, зважати на іншого чи не зважати.

Для кого цей практикум

Практикум з мови тіла допоможе кожному, хто:

● проходить випробування публічністю;
● веде переговори або зустрічі з високими ставками;
● хоче відчувати себе впевненіше і спокійніше;
● кому необхідно справляти враження стабільності та надійності.

Програма

Практикум – це практичне заняття, тренування у дзеркальному залі. Ми на місці відпрацьовуємо:
● поставу, пози в позиції стоячи та сидячи (це вічна проблема — що робити з ногами й куди подіти руки); ● як взагалі сідати та вставати, як сісти та встати з дивана і крісла-мішка, як сісти в машину; ● як вгамувати руки та навчити себе не метушитися; ● як працювати корпусом, щоб співрозмовники не просто чули «ми вас дуже поважаємо», а відчували, що вони найдорожче. Або навпаки, як без образ зробити так, щоб людина відчувала себе зайвою і сама захотіла піти; ● як зустрічати, вітати, потискати руку та прощатися; ● як відчиняти-зачиняти двері, щоб не бути схожим на «бідного родича», а почувати себе гідно.
Перед практикумом рекомендовано подивитися лекцію «Самопрезентація: мистецтво справляти враження».

Група – до 10 учасників

Це дозволяє мені кожному приділити увагу, кожного поправити, доторкнутися до рук і ніг, трошки до волосся, коли працюватимемо з поставою.

Форма одягу

● Зручний для вас одяг, який не приховуватиме тіло — щоб ви добре бачили роботу спини, рук, ніг (наприклад, трикотажний, необ'ємний верх та зручні штани).● Змінне взуття. Якщо ви ходите і на підборах, і на низькому ходу, рекомендую взяти дві пари взуття, щоб у кожній відпрацювати позиції ніг (вони різні).

Час і місце

27 квітня 2024 року (субота), з 15:30 до 19:00  
Місце проведення: Київ, вул. Глибочицька, 32-Б, студія Goldance, вхід з боку Глибочицької. У разі повітряної тривоги є укриття на паркінгу комплексу.

Вартість

6000 грн
Увага! Практикум проводитиметься російською мовою. Ви можете говорити зручною вам мовою. Головне, щоб ми розуміли одне одного.

Умови повернення квитків

У разі будь-якого форс-мажору, який не дозволяє вам бути присутнім на практикумі, Вам буде повернуто суму у розмірі 5500 грн (утримані 500 грн – відрахування податків та збір платіжної системи). Або ви можете передати свою участь другу (для цього потрібно повідомити організатора та передати контакти нового учасника).


Для груп

Проведення практикуму також можливе за індивідуальним запитом:● від 1 до 5 учасників — 2,5 години (30 тис. грн);● від 6 до 10 учасників — 4 години (60 тис. грн).Ми обговорюємо зручні дату, час та мову проведення практикуму.